Весілля

Love Story

      

      Мар'яна і Роман

Іра і Олексій

Вероніка і Василь

Золоте весілля

Весілля – це особливий день, якого довго чекаєш, до якого довго готуєшся і який доволі швидко проходить. Через поспіх, емоції та переживання нареченим не завжди вдається сповна насолодитись своїм святом, помітити цікаві деталі чи запам’ятати особливі моменти. Мамині сльози щастя; суворий,  але повен любові та гордості погляд батька; емоції радості та захоплення у друзів і рідних – все це мимоволі можете не помітити ви, але обов’язково побачу та спіймаю у кадрі я, весільний фотограф Марія Шевців.

 

Весільна фотозйомка для мене – це найбільш цікавий, та разом з тим найбільш відповідальний і важкий жанр. За понад три роки досвіду комерційних фотосесій я навчились помічати та вчасно ловити особливі моменти, бути у кількох місцях одночасно та налаштовуватись на одну хвилю з людьми, яких фотографую. Саме це вважаю запорукою успіху будь-якої фотосесії.

Я знаю, як після весілля вам нетерпиться побачити результат нашої спільної роботи. Тому завжди вкладаюсь у визначені попередньо терміни обробки фото  (а це 1,5-2 місяці залежно від об’єму роботи). Також за бажанням клієнта надсилаю кілька оброблених фотографій впродовж наступних двох-трьох днів після весілля. Деталі нашої співпраці, зокрема таймінг та вартість зйомки, завжди узгоджуємо наперед – для цього обов’язково зустрічаємось і знайомимось ще задовго до події. Довіра і впевненість клієнта – це головне для мене.

Поділіться зі мною своїми думками/ідеями/побажаннями щодо зйомки і ми разом втілимо їх у життя!

Чому вам потрібен професійний весільний фотограф

Ваші сумніви щодо того, чи потрібен вам професійний фотограф на весілля, можу розвіяти трьома простими аргументами:

  • Своєю головною перевагою, як професійного весільного фотографа, вважаю досвід. Жодна важлива деталь не залишається поза моєю увагою, бо саме досвід дозволяє оперативно реагувати на всі події весільного дня.
  • Як професіонал з досвідом, завжди допоможу вам організувати весільну фотосесію так, щоб не було жодного поспіху, стресу чи незадоволених гостей, які зачекались на молодят.
  • Результатом нашої співпраці будуть якісні фотографії з професійною обробкою, які можна оформити у фотокнигу або ж роздрукувати на полотні.  

Як проходить весільна фотосесія у Львові

Весільна фотосесія у Львові зазвичай проходить у форматі невеличкої прогулянки улюбленими місцями молодят.  Під час неї я знімаю портрети і репортаж. Мій головний принцип – це мінімум позування і максимум природності. Намагаюсь ловити кадри, що передаватимуть правдиву атмосферу вашого свята.

 

Якщо молодята запланували дуже насичений подіями день, завжди пропоную їм перенести весільну фотосесію на іншу дату. Весільна дозйомка - це ідеальний варіант для тих, хто мріяв пофотографуватись з коханою людиною у незвичній локації, наприклад у горах чи на березі річки. В околицях Львова є безліч красивих та цікавих локацій і я впевнена, що разом ми підберемо для вас ідеальний варіант!

Яка вартість послуг весільного фотографа у Львові

Кожна фотозйомка передбачає індивідуальний підхід, тому і ціна на послуги весільного фотографа формується окремо для конкретної події. Вартість залежить, зокрема, від часу та умов роботи, вимог клієнта, кількості оброблених фотографій тощо. Для уточнення деталей ви завжди можете звернутися до мене і отримати безкоштовну консультацію. Окрім Львова, я також працюю у інших містах України чи Європи.

 

І пам'ятайте, що своєчасність в підготовці до свята –запорука хорошого результату. Зі свого боку я гарантую оперативність, відповідальність та гнучкість, а також живі емоції і приємну дружелюбну атмосферу під час зйомки.

Зателефонуйте мені - +380938746847.