Весільний фотограф - Марія Шевців

Весільна фотосесія дозволить вам зануритись у спогади і знову відчути емоції, які ви пережили в один з найважливіших днів свого життя.  

Поділіться зі мною своїми думками/ідеями/побажаннями щодо зйомки і ми разом втілимо їх у життя!

Весілля

Love Story

      

      Мар'яна і Роман

Іра і Олексій

Вероніка і Василь

Золоте весілля

Весілля – це особливий день, якого довго чекаєш, до якого довго готуєшся і який доволі швидко проходить. Через поспіх, емоції та переживання нареченим не завжди вдається сповна насолодитись своїм святом, помітити цікаві деталі чи запам’ятати особливі моменти. Мамині сльози щастя; суворий,  але повен любові та гордості погляд батька; емоції радості та захоплення у друзів і рідних – все це мимоволі можете не помітити ви, але обов’язково побачу та спіймаю у кадрі я, весільний фотограф Марія Шевців.

 

Весільна фотозйомка для мене – це найбільш цікавий, та разом з тим найбільш відповідальний і важкий жанр. За понад три роки досвіду комерційних фотосесій я навчились помічати та вчасно ловити особливі моменти, бути у кількох місцях одночасно та налаштовуватись на одну хвилю з людьми, яких фотографую. Саме це вважаю запорукою успіху будь-якої фотосесії.

Я знаю, як після весілля вам нетерпиться побачити результат нашої спільної роботи. Тому завжди вкладаюсь у визначені попередньо терміни обробки фото  (а це 1,5-2 місяці залежно від об’єму роботи). Також за бажанням клієнта надсилаю кілька оброблених фотографій впродовж наступних двох-трьох днів після весілля. Деталі нашої співпраці, зокрема таймінг та вартість зйомки, завжди узгоджуємо наперед – для цього обов’язково зустрічаємось і знайомимось ще задовго до події. Довіра і впевненість клієнта – це головне для мене.

Поділіться зі мною своїми думками/ідеями/побажаннями щодо зйомки і ми разом втілимо їх у життя!

Чому вам потрібен професійний весільний фотограф

Ваші сумніви щодо того, чи потрібен вам професійний фотограф на весілля, можу розвіяти трьома простими аргументами:

  • Своєю головною перевагою, як професійного весільного фотографа, вважаю досвід. Жодна важлива деталь не залишається поза моєю увагою, бо саме досвід дозволяє оперативно реагувати на всі події весільного дня.
  • Як професіонал з досвідом, завжди допоможу вам організувати весільну фотосесію так, щоб не було жодного поспіху, стресу чи незадоволених гостей, які зачекались на молодят.
  • Результатом нашої співпраці будуть якісні фотографії з професійною обробкою, які можна оформити у фотокнигу або ж роздрукувати на полотні.  

Як проходить весільна фотосесія у Львові

Весільна фотосесія у Львові зазвичай проходить у форматі невеличкої прогулянки улюбленими місцями молодят.  Під час неї я знімаю портрети і репортаж. Мій головний принцип – це мінімум позування і максимум природності. Намагаюсь ловити кадри, що передаватимуть правдиву атмосферу вашого свята.

 

Якщо молодята запланували дуже насичений подіями день, завжди пропоную їм перенести весільну фотосесію на іншу дату. Весільна дозйомка - це ідеальний варіант для тих, хто мріяв пофотографуватись з коханою людиною у незвичній локації, наприклад у горах чи на березі річки. В околицях Львова є безліч красивих та цікавих локацій і я впевнена, що разом ми підберемо для вас ідеальний варіант!

Яка вартість послуг весільного фотографа у Львові

Кожна фотозйомка передбачає індивідуальний підхід, тому і ціна на послуги весільного фотографа формується окремо для конкретної події. Вартість залежить, зокрема, від часу та умов роботи, вимог клієнта, кількості оброблених фотографій тощо. Орієнтовну вартість весільної фотозйомки можна дізнатись у розділі Послуги. Для уточнення деталей ви завжди можете звернутися до мене і отримати безкоштовну консультацію. Окрім Львова, я також працюю у інших містах України чи Європи.

 

І пам'ятайте, що своєчасність в підготовці до свята –запорука хорошого результату. Зі свого боку я гарантую оперативність, відповідальність та гнучкість, а також живі емоції і приємну дружелюбну атмосферу під час зйомки.

Зателефонуйте мені - +380938746847.