Закохані

Сім'я

     

Марина і Міша (Краків)

Маша і Юра

Анелі і Саша

Катя і Павло

Фотосесія Love Story – це ідеальний спосіб здивувати кохану оригінальним подарунком, зізнатись у коханні та зберегти вашу унікальну історію.

 

Звичайні, на перший погляд, фотокартки через багато років повернуть вас у часи молодості, оживлять щасливі спогади і дозволять знову пережити незабутні емоції.
 

На цих фотокартках будете ви – молоді, закохані, безтурботні, щасливі і захоплені один одним. Лише уявіть, що з їхньою допомогою ви зможете знову пережити хвилювання першої зустрічі, незабутню прогулянку вдвох, ваше весілля або медовий місяць – фотосесія для закоханих з легкістю поверне час назад.

Фотосесія Love Story – ваша унікальна історія

Історія кохання у кожного своя. Тому я знімаю не просто обійми на фоні красивого пейзажу, а фотосесії Love Story із сюжетом та індивідуальним сценарієм. Це зовсім не означає, що вас чекає набридливе позування. Ви будете проводити разом час, переживатимете емоції, а фотосесія стане справжньою спільною пригодою.

Ваша фотоісторія може відображати реальні події зі спільного життя (знайомство, найважливіші моменти відносин), або ж може бути заснована на спільних захопленнях (чому б вам разом не покатататись на велосипедах чи не взяти спільний урок гончарства?). Мета Love Story-фотосесії – зловити момент і зберегти його назавжди. Тут йдеться не лише про вашу зовнішню красу, а й про спільні внутрішні переживання.

Як проходить фотосесія «Лав Сторі»

Романтична фотосесія пари може проходити як у приміщенні (фотостудія, квартира, улюблене кафе), так і ззовні (у місті чи на природі). Ви також можете замовити виїзну фотосесію «Лав Сторі» - я обов’язково допоможу вам із вибором цікавої локації за межами Львова.
 

Найчастіше формат Love Story передбачає прогулянку. Тоді фотограф стає спостерігачем – він не втручається, може лише давати поради чи скеровувати в попередньо узгодженому напрямку. Від вас вимагається лише одне – розслабитись і поводитись так, як завжди. Насолоджуйтесь один одним і часом, який проводите разом, – про все інше подбаю я.

Замовити Love Story у Львові

Щоб замовити фотосесію Love Story залиште заявку або ж зателефонуйте за вказаним номером.

Неважливо, як давно ви разом: кілька місяців, рік чи десять років. Love Story-фотосесія – це чудова нагода згадати найголовніші моменти відносин і скласти з них фотоісторію.

 

Я із задоволенням допоможу Вам зробити це у незвичний та цікавий спосіб. Не робіть з відносин рутину, намагайтеся урізноманітнити кожен спільний момент новими враженнями, отримуйте емоції і поповнюйте альбом ваших спогадів хорошими фотографіями! 

Зателефонуйте мені - +380938746847.