В яких містах ви працюєте?

Я проживаю у Львові, тут проводжу більшість зйомок. Однак, за домовленістю можу приїхати у будь-яке місто України чи Європи (за умови, якщо замовник відшкодовує витрати, пов'язані із добиранням до місця призначення та проживанням на час зйомки). 

Я ніколи не замовляв/ла фотозйомку, не знаю як все організувати і боюсь, що незручно почуватимусь перед камерою. Що ви можете порадити?

Перш за все, необхідно видихнути, розслабитись і спробувати отримати від процесу задоволення :) Фотосесія і справді є незвичною для клієнта справою, тому може виникнути хвилювання, що є абсолютно нормальним. Моє, як фотографа, завдання - створити під час зйомки максимально комфортну та дружню атмосферу. З цією метою, напередодні фотосесії я зустрічаюсь із клієнтами у кафе чи будь-якому іншому зручному місці. Так ми не лише ближче знайомимось, але й ділимось баченням майбутньої фотосесії та обговорюємо її деталі. Більше порад про те, як організувати та вдало провести фотосесію знайдете у розділі "Блог". 

Як швидко ви віддаєте готові фотографії?

На обробку індивідуальних та сімейних зйомок, а також "love story" необхідно до 2-3 тижнів. Обробка весільних фото триває трохи довше - до 2 місяців. Якщо обробити фотографії потрібно терміново, про це слід обов'язково попередити перед зйомкою. 

Чи можливо замовити зйомку у фотостудії?

Так, однак за оренду фотостудії необхідно додатково заплатити близько 500 гривень за годину. Як професійний фотограф можу допомогти із вибором студії. 

Залишились запитання? Напишіть мені і я спробую розвіяти всі ваші сумніви!