Як залишитись задоволеними результатами своєї фотозйомки

У цій публікації я розповім не лише про те, як правильно позувати на фотосесії, але й про те, як організувати весь процес і залишитись задоволеним його результатом. Якщо ви вперше вирішили організувати для себе професійну фотозйомку, вам стануть у пригоді ці декілька важливих порад.

  • Обирайте фотографа, якому довіряєте. І як професіоналу, і як людині. Це забезпечить максимально комфортні умови для зйомки, дасть змогу розслабитись і відкритись.
  • Щоб дізнатись більше про людину, яка вас фотографуватиме, домовтесь з нею про зустріч. Так ви зможете оцінити наскільки комфортною та вдалою буде ваша майбутня співпраця. 
  • Під час першої зустрічі важливо обговорити всі деталі фотосесії. Це, зокрема, локація, дата і час (це особливо важливо, оскільки існують більш та менш сприятливі для знимкування умови), ваш образ тощо. Поділіться з фотографом своїми ідеями та баченням фотосесії, а також поясніть саму мету зйомки. Якщо фотографуватиметься декілька осіб, обговоріть ідеї з усіма учасниками. Під час зустрічі ви також можете запитати поради про те, як правильно позувати, щоб вдало виглядати на фото. 
  • Для фотосесії важливо обрати не лише красивий, але й комфортний одяг і взуття. Особливо, якщо все проходитиме не у студії, де кадри радше постановчі, а на природі чи у місці, де є простір для динамічної зйомки. 
  • Перед фотосесією обов’язково перевірте чи одяг і взуття чисті. Додаткова обробка фотографій може обійтись дуже дорого.
  • Налаштуйтесь на позитивний настрій перед і під час самої зйомки, адже це допоможе передати щирі емоції.
  • Під час фотосесії старайтесь менше позувати, а більше поводитись та почуватись природно. Якщо приймаєте певні пози, то обирайте лише зручні для вас.
  • Якщо, на вашу думку, у певних ракурсах ви виглядаєте краще чи гірше, обов’язково скажіть про це фотографу до або під час зйомки.
  • У кадрі намагайтесь відтворювати сцени, що часто відбуваються у вашому реальному житті. Особливо це стосується сімейної зйомки або love story. Наприклад, якщо ваше маля любить, коли його носять на руках чи лоскочуть, спробуйте зробити це під час зйомки. Це викличе справжні, позитивні емоції.

Наостанок, хочу порадити (чи радше побажати) вам отримати від процесу лише задоволення, адже професійні зйомки відбуваються не щодня. Забудьте про бар’єри і страхи, а спробуйте просто прокайфувати.

 

Чекаю на ваші ідеї!